Disponibles les llistes provisionals dels equips de Futbol 7 (2018-2019)

July 9, 2018

A continuació posem a la vostra disposició les llistes provisionals dels equips de futbol 7 de l'AEC Manlleu per aquesta temporada 2018-2019. Falta una revisió final per donar el vist i plau a tots els equips.

 

 

 

Els entrenaments començaran la setmana del 3 al 9 de setembre. Els prebenjamins i benjamins entrenaran el dimarts i el dijous, mentre que els alevins ho faran dilluns, dimecres i divendres. Aquests horaris d'entrenaments també poden ser subjectes a modificació.

 

A continuació us detallem les llistes provisionals:

 

ALEVÍ 'A':

Jugadors: MARTI GARCIOLO, ISAAC SERRABASA, DAVID GARCIA, NARCíS VILA, ÀLEX BONILLA, JORDI VERDAGUER, GUILLEM SALA, PAU TONDO, NAHUEL BRULLET i DANIEL RENARD.

 

Entrenadors: JAUME SAGUÉS i RUBÉN GÓMEZ.

 

ALEVÍ 'B':

Jugadors: SIGFRID TORRES, LLUC PRAT, SERGI TELEXEA, ALEIX FÀBREGAS, ARNAU SERRÉS, NIL SURROCA, GERARD CARBONÉS, ARNAU MORATÓ, DYLAN MINARDI i FAMORY DEMBELE.

 

Entrenadors: ADRIÀ BALAGUÉ i GERARD CODINACH.

 

ALEVÍ 'C i D':

Jugadors: BIEL GARCIA, LUCAS SILLERO, PAU MARGUÍ, BIEL MUÑOZ, ALEIX OLIVERS, JAN PUJOL, MARC CROS, JORDI TIÓ, MARC CLOS, JORDI SERRANO, DANI MONCALEANO, JAN PARRAMON, BIEL CODINA, ORIOL CASES, ARNAU CREUS, GUILLEM SUCARRAT, SANTI VIZCAYA i KEVIN MUSACHS.

 

Entrenadors: IVAN SALVADOR i HÈCTOR SALVADOR; AMINE RAMADOU i IVAN DURAN.

 

ALEVÍ 'E':

Jugadors: DEREK ESTRELLA, NIL PÉREZ, ADAM BELMACRAN, NIL FERNÁNDEZ, ADRIÀ MUÑANA, ROBERTO DOMÍNGUEZ, SERGI GALLARDO, ANAS TAIBI, VICTOR LA ROSA i CRISTIAN EMILOV.

 

Entrenadors: MIGUEL LA ROSA i LLUC GUITERAS.

 

ALEVÍ 'F':

Jugadors: MARC CUENCA, GERARD LORENTE, ARNAU MOLIST, ELOI RODRÍGUEZ, CARLES ALCAIDE, WINSDOM KENEDY, AMADOU KEITA i ADAM AHABBAD.

 

Entrenadors: BERNAT TORRES i GERARD LLIVINA.

 

ALEVÍ 'G':

Jugadors: ALEIX POLO, ARNAU CEPIÑA, KALHID BOUACHMIR, NABIL, PROSPER ASIAMA, ALEJANDRO SELVÁN, ASCHRAF DOUDOU i MAMADOU DIAO.

 

Entrenadors: JOAN HERNÁNDEZ i PERE COLL.

 

BENJAMÍ 'A':

Jugadors: MARTÍ GRÍFUL, ALIMANE KANUTE, GERARD CARANDELL, ALEIX ROURE, NEO PENEDÉS, ÈRIC SELLABONA, ALEIX COMAJOAN, OT BIGAS, MARTÍ GODAYOL i MARC CUELLAR.

 

Entrenadors: KEVIN ORIHUELA i GERARD CODINACH.

 

BENJAMÍ 'B':

Jugadors: FAMAKAN DEMBELE, ÈRIC CRUZ, MARC CROSES, MARTÍ GABARRÓ. JAN MORATÓ, GORCA CORDERO, ARNAU COBO, LUCA GRAMA, GERARD LÓPEZ, SAMAKUN NOMOKO, OSCAR JAKUBCZAK i ALEJANDRO ORTIZ.

 

Entrenadors: ISMA GRISALBO i AITOR RUIZ.

 

BENJAMÍ 'C':

Jugadors: MARC FÀBREGAS, MARC MOLINA, ARNAU SERRA, IU SURROCA, ELOI MUÑANA, ÈRIC FERNÁNDEZ, JOEL RIVERA, OLESKY KUZIV, GERARD MUNTIA i AYOUB.

 

Entrenadors: JAUME SERRA i GUILLEM TORDERA.

 

BENJAMÍ 'D':

Jugadors: BIEL SELLABONA, PAU ORIOL, ENRIC MUSACHS, ÀLEX CANO, FERRAN PÉREZ, IZAN MARTÍNEZ, MARC GUIU, IKER LINUESA, ÈRIC BOTELLO i GENÍS ROBLES.

 

Entrenadors: JOAN RICART “JOTA” i ABEL CARALT.

 

BENJAMÍ 'E':

Jugadors: ARNAU PUNTÍ, EL A MORATÓ, CRISTINA BAUTISTA, ROGER CARMONA, ISAAC REYES, POL VILARÓ, ALEX BAYER, DILAN KASPER, KALIL KHIRAOUI, SAAD NEJARI, SVETISLAV ATANASOV, LLUIS ZENG i ISMA HAMSA.

 

Entrenadors: DAVID GÓMEZ i SERGI PRAT.

 

PREBENJAMINS I ESCOLETA:

Jugadors: ÈRIC FUENTES, OLEGUER AREÑAS, ADRIÀ LLOBERA, ZACARIAS CHAOUID, JAN BONILLA, KEVIN VIGO, POL PORTA, MADY DEMBELE, SEKU DEMBELE, LORD JANFI, MARÇAL CURRONS, YLIAS CHAOUID, MOHAMED, MARTÍ MONMANY, BIEL SERRA, LLUC MAS, PEP SANTANERA i FELIU ROBLES.

 

Entrenadors: CARLES LOZANO i GUILLEM CAMPÀS; ALBERT SANTANERA i JORDI LÓPEZ.

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Recent
Please reload

Segueix-nos
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Instagram Social Icon
  • Facebook - White Circle
  • Twitter - White Circle
  • YouTube - White Circle
  • Instagram - White Circle
  • Google Places - Círculo Blanco

Adreça i GPS

Passeig del Ter s/n, 08560 Manlleu, Catalunya

GPS: 41.997621, 2.278700

Contacte

Telf: 93.851.15.91

Mail: comunicacioaecmanlleu@gmail.com

Horari oficina: Dill a Div de 17:00 a 20:30h

FUNDAT L'ANY 1931